Srdečně vás zvu na druhý seminář OČISTNÝCH TECHNIK. Ájurvédské panča karma a jógové šatkarmas jsou očistné techniky pro odstranění škodlivin z těla i vědomí. Seminář je pouze pro šest osob.

„Čistotou se zlepšuje schopnost poznání – jednobodovost mysli, kontrola nad smysly a schopnost vnímat svoji podstatu.“ Jogasútra

Ájurvédské panča karma a jógové šatkarmas jsou očistné techniky pro odstranění škodlivin z těla i vědomí. Patří sem techniky pro očistu nosu, očistu žaludku, střev, mozku, očí a psychiky.

Náplň semináře: jóga, nácvik očistných technik Džala neti a Nauli, pranayama

Cena: 580 Kč, konvičku néti je možné koupit na místě za 100 Kč, v ceně je zahrnuto drobné občerstvení

Seminář je pro šest osob! Místo si prosím rezervujte mailem na p.chocholova@gmail.com do 31. 10. 2018.

Džala néti
proti zánětům dýchacích cest, proti usazeninám v nosní sliznici, proti alergiím, proti nachlazení a především pro správné dýchání je vhodné s podzimními dny praktikovat výplach nosu. Pročištěním nosu vzniká prostor pro proudění prány energetickými kanálky (nádis). Džala néti je technika promývání nosu vlažnou slanou vodou

Nauli
energizuje celé tělo, ale působí především na orgány v břišní dutině. Odstraňuje menstruační problémy a podporuje správnou činnost žaludku a střev. Má výrazný vliv na proudění prány (životní síla) a aktivizuje manipúra čakru.

Facebook