Masáže

Regenerační masáž

Regenerační masáže slouží hlavně k odstranění nahromaděné únavy. Dochází při nich k uvolnění, svalové regeneraci a odstranění únavy. Jejich další význam je především preventivní, přispívají k lepší regeneraci svalů, brání zkracování svalů a zvyšuje hybnost.

Masáž hlavy

Indická antistresová masáž hlavy se zaměřuje na uvolnění napětí svalů ramen, krku, hlavy a obličeje. Je to antistresová masáž, která zmírňuje bolesti hlavy, očí a uvolňuje pohyb v ramenou a šíji.  Pomáhá odstranit psychickou únavu, podrážděnost, emocionální stres, je vhodná jako doplňková terapie deprese a úzkosti. Navozuje pocit klidu a duševní pohody. Podporuje také růst vlasů a zlepšuje jejich kvalitu.

Uvolňovací masáž

Uvolňovací techniky slouží k uvolnění a protažení zablokovaných zad šetrnou technikou
a dechovým cvičením. Uvolňuje svalové spazmy, které svým tahem způsobují vyosení kloubů. Lze ji doporučit při blokádách SI skloubení, posunutí pánve, bolestech zad způsobených pootočením obratlů, při chronických kloubních potížích a k vyrovnání statiky těla.

Formovací masáž

Fasciální hloubková masáž. Fascie pokrývají všechny rozmanité struktury těla – svaly, orgány, nervy a cévy. Utváří, formují a udržují jejich integritu. Tvoří obal, odpovědný za udržování všech struktur a anatomického tvaru celého těla až na úroveň jednotlivých buněk. Podpírají komplexní síť vén, lymfatických cév a nervů. Tím je dán specifický a hluboký význam fascií pro celý organismus. 
Indikace: stres, pooperační a poúrazové stavy, zhmožděniny, zatvrdliny, jizvy, adheze.

Lymfatická masáž

Manuální lymfatická masáž je jemná hmatová technika orientovaná na lymfatický systém. Cílem této masáže je zlepšit odtok lymfy. Je vhodná pro ošetření celulitidy, k zeštíhlení a k ošetření pokožky všeobecně (akné, lupénka, vrásky). Doporučuje se pro podporu imunity a detoxikaci organismu. Je vhodná jako prevence proti nádorovým onemocněním. Používá se k ošetření otokových stavů a to i po úrazech nebo operacích (po zahojení jizvy).Pozitivně působí při bolestech hlavy, migrénách a jako prevence nebo léčba již vzniklých křečových žil.