Masáže

Regenerační masáže slouží hlavně k odstranění nahromaděné únavy. Dochází při nich k uvolnění, svalové regeneraci a odstranění únavy. Jejich další význam je především preventivní, přispívají k lepší regeneraci svalů, brání zkracování svalů a zvyšuje hybnost.

Indická antistresová masáž hlavy se zaměřuje na uvolnění napětí svalů ramen, krku, hlavy a obličeje. Je to antistresová masáž, která zmírňuje bolesti hlavy, očí a uvolňuje pohyb v ramenou a šíji.  Pomáhá odstranit psychickou únavu, podrážděnost, emocionální stres, je vhodná jako doplňková terapie deprese a úzkosti. Navozuje pocit klidu a duševní pohody. Podporuje také růst vlasů a zlepšuje jejich kvalitu.

Uvolňovací techniky slouží k uvolnění a protažení zablokovaných zad šetrnou technikou
a dechovým cvičením. Uvolňuje svalové spazmy, které svým tahem způsobují vyosení kloubů. Lze ji doporučit při blokádách SI skloubení, posunutí pánve, bolestech zad způsobených pootočením obratlů, při chronických kloubních potížích a k vyrovnání statiky těla.

Formovací masáž je zaměřená na tvarování postavy, detoxikaci organismu a regeneraci. Dochází při ní k aktivizaci celého lymfatického systému. Ten se stará o odplavování škodlivin a toxických látek z těla a také aktivuje spalování tuků, uložených v podkoží. Výsledkem je úbytek objemu tkáně, čili formování, zpevnění a vypnutí pokožky, zároveň masáž napomáhá k odstranění celulitidy.

Manuální lymfatická masáž je jemná hmatová technika orientovaná na lymfatický systém. Cílem této masáže je zlepšit odtok lymfy. Je vhodná pro ošetření celulitidy, k zeštíhlení a k ošetření pokožky všeobecně (akné, lupénka, vrásky). Doporučuje se pro podporu imunity a detoxikaci organismu. Je vhodná jako prevence proti nádorovým onemocněním. Používá se k ošetření otokových stavů a to i po úrazech nebo operacích (po zahojení jizvy).Pozitivně působí při bolestech hlavy, migrénách a jako prevence nebo léčba již vzniklých křečových žil.